PROJEKTY

ZAKOŃCZONE PROJEKTY

Międzypokoleniowa wymiana doświadczeń

Stowarzyszenie PROMETEJA zaprasza seniorów (osoby w wieku 60+) do udziału w projekcie „Międzypokoleniowa wymiana doświadczeń”, który obejmuje udział w 3 spotkaniach
z młodzieżą (każde ok. 3 godziny).

1. Spotkanie (2 grudnia 2019 godz. 9.30-12.30): integracja i okazja do spotkań w konwencji „speed date” czyli krótkich indywidualnych rozmów na wybrane tematy dotyczące różnic pokoleniowych. (Miejsce: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu ul. Gdańska 5 w Bydgoszczy)

2. Spotkanie (9 grudnia godz. 10.00-13.00): odbędzie się w Myślęcinku w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej (ul. Gdańska 173 w Bydgoszczy) Zaplanowane są gry i zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia edukacyjne dotyczące zmian w przyrodzie na przestrzeni lat oraz ognisko z kiełbaskami.

3. Spotkanie (12 grudnia godz. 9.30-12.30): „W co gramy, w co graliśmy”. Gry i zabawy m.in. planszowe, w które grało się kiedyś i gra się teraz. Spędzanie wspólnego czasu na graniu, wspólnej zabawie i wymianie doświadczeń dotyczących gier i zabaw charakterystycznych dla ich pokoleń. (Miejsce: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu ul. Gdańska 5 w Bydgoszczy)

Ostateczna kolejność spotkań będzie zależeć od pogody.

Zgłoszenia: tel. 576 968 668

strona internetowa: www.prometeja.pl

adres e-mail: kontakt@prometeja.pl

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszczy

Miasto Bydgoszcz